سرنگ 3 سی سی لوئرلاک آوا

سرنگ 3 سی سی لوئرلاک آوا

موجودی انبار :
کد محصول : 99341

به طور کلی تزریق به روش های مختلفی صورت می گیرد که هر نوع تزریق به سرنگ خاص خودش نیاز دارد. چرا که انتخاب سرنگ مناسب و ایمن در تزریق می تواند باعث ایجاد حس آرامش و امنیت برای هر دو شخص تزریق کننده و بیمار و همچنین احساس درد و سوزش کمتری در بیمار شود. سرنگ 3 سی سی لوئرلاک آوا از جنس بدنه پلی پروپیلن پزشکی و همچنین سوزن استیل ضد زنگ پزشکی ساخته شده است. سوزن این سرنگ دارای پوشش سیلیکونی بوده که به کاهش سوزش و درد تزریق در بیمار بسیار کمک می کند. یکی از مزیت های عمده این سرنگ نسبت به سرنگ های ساده،


تومان

1,800 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها : سرنگ 3 سی سی اوا

سرنگ 3 سی سی اوا
تومان
1,800 تومان
افزودن به سبد

ه طور کلی تزریق به روش های مختلفی صورت می گیرد که هر نوع تزریق به سرنگ خاص خودش نیاز دارد. چرا که انتخاب سرنگ مناسب و ایمن در تزریق می تواند باعث ایجاد حس آرامش و امنیت برای هر دو شخص تزریق کننده و بیمار و همچنین احساس درد و سوزش کمتری در بیمار شود.
سرنگ ۳ سی سی لوئرلاک آوا از جنس بدنه پلی پروپیلن پزشکی و همچنین سوزن استیل ضد زنگ پزشکی ساخته شده است. سوزن این سرنگ دارای پوشش سیلیکونی بوده که به کاهش سوزش و درد تزریق در بیمار بسیار کمک می کند. یکی از مزیت های عمده این سرنگ نسبت به سرنگ های ساده، پیچ شدن سر سوزن بر روی سرنگ و عدم نشتی یا پرش سر سوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق می باشد. به علاوه که امکان تعویض سر سوزن بر روی این سرنگ در صورت نیاز، به راحتی امکان پذیر است. سرنگ ۳ سی سی لوئرلاک آوا دارای برل شفاف همراه با درجه های واضح بوده و با ایمنی کامل جهت تزریقات و خون گیری نیز قابل استفاده می باشد.


مشخصات
طراحی و ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی ISO594 ،ISO7864 ،ISO7886-1 و ISO6009 و استاندارد ملی ISIRI 770
مناسب جهت تزریقات و خون گیری
بدنه سرنگ از پلی پروپیلن پزشکی (Medical grade P.P.) تولید شده است
دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش و درد تزریق
بَرِل شفاف همراه با درجه های واضح
دارای سوزن از جنس استیل ضدزنگ پزشکی ۳۰۴
سَتَرون شده با گاز اتیلن اکساید
تاریخ انقضا: ۵ سال پس از تولید
موارد مصرف
از سرنگ های دو، دونیم و سه سی سی در تزریق محلول‌های دارویی به بدن انسان جهت پیشگیری، کنترل و درمان بیماری آن ها و همچنین درتزریق مایعات بیشتر روغنی به صورت عضلانی، داخل سرم و تزریق مواد بیهوشی، آنتی بیوتیک ها، داروهای ضد التهابات شامل کورتون ها در شیمی درمانی کردن بیماران و همچنین در تزریق زیرپوستی و عضلانی دارو کاربرد فراوان دارد.

توضیحات
سرنگ ۳ سی سی ساخته شده شرکت آوا پزشک به همراه سرسوزن زیر جلدی G23 رنگ هاب آبی که بطور معمول در تزریقات مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به صورت کامل تحت گاز ETO (اتیلن اکساید) استریل شده می باشد. سرسوزن سرنگ لوئرلاک از جنس استیل ضد زنگ پزشکی ۳۰۴ می باشد که توسط یک لایه نازک از جنس سیلیکون پوشش داده شده و غیر سمی و غیر تب زا است.

سرنگ لوئرلاک به دلیل امکان قفل شدن نیدل به بدنه احتمال هرگونه نشتی مواد داخل سرنگ و یا جدا شدن نیدل از بدنه را در هنگام تزریق به صفر رسانده است سرنگ لوئرلاک آوا به شکلی طراحی شده است تا در صورت لزوم به تعویض نیدل به راحتی و با پیچش سر نیدل نسبت به سرنگ، آن قسمت جدا شده و تعویض گردد. از جمله مزایای این سرنگ پوشش سیلیکونی نیدل است که باعث می شود تا فرد در هنگام ترزیق سوزش کمتری داشته و درد کمتری را احساس کند. نیدل این سرنگ از جنس استیل ضد زنگ پزشکی ۳۰۴ ساخته شده و با لایه ای از سیلیکون پوشانده شده است. سرنگ لوئرلاک آوا با رنگ هاب آبی و با اندازه گیج ۲۳ که می تواند امکان یک تزریق بسیار ملایم را برای بیماران فراهم نماید، همچنین برل شفاف و درجه های کاملا مشخص در این سرنگ دقت تزریق را بالاتر برده و به دلیل قفل شدن کامل نیدل به بدنه سرنگ می تواند جهت تزریق داروهایی که پاشش آنها بر روی پوست باعث ایجاد حساسیت پوستی می شود استفاده شده و امکان هر گونه نشتی و یا جداشدگی از سرنگ وجود ندارد.

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا