ژل پیوریلون کامفیلPurilon Gel Comfeel Coloplast

ژل پیوریلون کامفیلPurilon Gel Comfeel Coloplast

موجودی انبار :
کد محصول : 173985

ژل پیوریلون کامفیل محصول شرکت Coloplast دانمارک برای دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک استفاده می‌شود به این معنی که در جدا کردن بافت مرده از بخش آسیب دیده بدون صدمه زدن به بافت زنده و سالم و پوست اطراف زخم کاربرد دارد


تومان

210,000 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها :

ژل پیوریلون کامفیل
تومان
210,000 تومان
افزودن به سبد

ویژگی‌‌‌های Purilon Gel Comfeel
قابل استفاده برای دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک
پیشگیری از بروز زخم دیابتیک
کاهش ریسک خیس خوردگی
کاربرد آسان و مطمئن
از بین بردن بافت مرده
این ژل به دلیل غلظت مناسب بروی محل زخم به صورت ثابت می‌ماند و به پایین سرریز نمی‌شود
حداقل شدن تراوش و خیس شدن بافت چسبنده ژل باعث می‌شود که جابه جا نشود و حتی پس از جذب آلودگی‌ها ترشحات به صورت منسجم باقی بماند وخیسی و تراوش را کاملا از بین می‌برد.
این ژل شامل کلیسیم آلژینات Sodium Carboxy Methyl Cellulose یا ذرات جذب کننده رطوبت سلولزی و آب تصفیه شده می‌باشد
دبرید کننده سریع و قابل اطمینان
هیدراتاسیون یا hydration رطوبت دهی مناسب و همچنین رطوبت گیری به اندازه (Absorption)
کاربردی مطمئن و بسیار آسان
مکانیسم عمکلرد ژل کامفیل
ترکیب منحصر به فرد از خواص جذب و آبرسانی این ترکیب درمان زخم رطوبتی و دبریدمان اتولیز را پشتیبانی می‌کند.

پیور یا pure به انگلیسی معنی خالص بودن می‌باشد و استفاده از این کلمه در نام این محصول بخاطر به کار نبردن هیچ ماده دارویی می‌باشد.

جالب اینکه نود در صد حجم این محصول از آب مقطر می‌باشد که در ترکیب با ذرات جذب کننده رطوبت سلولزی Cmc و آلژینات کلسیم یک هیدروژل با غلظت مناسب بوجود آورده که در زمینه رطوبت دهی و رطوبت گیری تناسب کاملاً ایده آل ای را دارد.

۹۰% حجم ژل پیوریلون آب مقطر است که در ترکیب با ذرات جاذب رطوبت سلولزی (CMC) و آلژینات کلسیم یک هیدروژل با غلظت متعادل بوجود آورده است که تناسب منحصر بفردی از خصوصیت رطوبت دهی (Hydration) و رطوبت گیری (Absorption) دارد.

این ژل در تماس با بافت‌‌‌های سیاه رنگ نکروز یا رنگ زرد بر حسب مقدار اگزودا و رطوبت محل زخم، به اندازه لازم رطوبت می‌دهد و یا رطوبت اضافی را جذب می‌کند.

در این گونه زخم‌ها و یا شرایط‌ها ژل پیوریلون بافت را مورد بررسی و تجزیه قرار داده و آن را حل می‌کند بی آنکه به سلول‌‌‌های سالم آن آسیب برساند.

در این صورت در هر بار مصرف کردن از این ژل بافت نکروز کاهش پیدا می‌کند. برای انتخاب روش دبرید کردن که به روش شارپ یا جراحی صورت گیرد و یا با استفاده از ژل پیوریلون به بیمار و شرایط زخم آن بستگی دارد.
ژل پیوریلون در تماس با بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ بر حسب میزان اگزودا و رطوبت زخم، به آن رطوبت می‌دهد و بالعکس، رطوبت اضافه را جذب می‌کند.
در چنین شرایطی ژل پیوریلون بافت نکروز را تجزیه و حل می‌کند بدون آن که به سلول‌‌‌های سالم آسیبی برساند. به این ترتیب در هر نوبت استفاده از ژل پیوریلون، بافت نکروز کمتر می‌شود.
بعضی مواقع بافت‌‌‌های نکروز سیاه رنگ یا زرد رنگ ضخامت بالایی دارند دبرید کردن جراحی را مقدور نسازد در این شرایط استفاده از ژل purilon لازم و راه حل می‌باشد.

ژل Purilon، بافت‌‌‌های مرده را آبرسانی می‌کند و ترشحات اضافی و دلمه‌‌‌های زخم را جذب می‌کند.

معمولاً یک درمانگر با علم و تجربه و امکان ارزیابی زخم و شرایط بیمار شیوه مناسب را انتخاب می‌کند و حتی اگر آن را به همراه شیوه دیگری به صورت ترکیبی توام استفاده کند به طور نمونه با یک یا دو مرحله استفاده از این ژل و نرم شدن بافت نکروز شرایط مناسب و ایده آلی را برای دبریدمان جراحی به وجود می‌آورد، همچنین در مراحلی که دبریدمان را با ژل پیوریلون ادامه می‌دهد در میان تعویض‌‌‌های پانسمان زخم با ابزار‌‌‌های مناسب محل‌‌‌های بافت نکروز را دبرید کند و به درمان زخم سرعت بیشتر ببخشد.

موارد استفاده از ژل پیوریلون کامفیل کلوپلاست
دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک
زخمهای خشک و نکروتیک و نیز زخمهای ترکیبی از بافت نکروزه و گرانوله مانند زخم بستر، زخم دیابتی غیر عفونی و سوختگی درجه ۱ و ۲٫ این ژل را میتوان در تمام طول درمان استفاده کرد. روی این ژل از یک پانسمان ثانویه مانند کامفیل شفاف یا مربعی استفاده میشود.
روش مصرف ژل Purilon
بر روی موضع مورد نظر (زخم) به مقدار کافی استفاده شود. سپس از پانسمان‌‌‌های ثانویه مناسب استفاده نمایید

ترکیب ژل کامفیل پیوریلون

ژل Purilon شامل آب خالص، کربوکسی متیل سلولز سدیم و آلژینات کلسیم است. این ژل یک محصول بسیار ملایمی‌است چرا که شامل مواد طبیعی بدون هرگونه افزودنی است.
در این مورد کامفیل شفاف یا کامفیل ضربدری گزینه‌‌‌های مناسبی هستند. معمولا در زخم پای دیابتیک در صورت استفاده از ژل پیوریلون روی آن پانسمان بیاتین قرار داده، در نهایت پانسمان با بانداژ در موقعیت خود تثبیت می‌گردد.
** برای زخم پای دیابتی در صورت استفاده از ژل روی آن از پانسمان بیاتین استفاده کنید و در آخر آن را با بانداژ در محل خود ثابت کنید
** ژل پیوریلون در دو سایز ۱۵ و ۲۵ گرمی‌موجود است.
** در هر بسته ۲۵ گرمی‌ژل پیوریلون، در واقع ۳۰ گرم ژل پر شده است تا نگرانی برای اندک ژل باقی مانده در هر بسته وجود نداشته باشد 
** قبل از سفارش محصول حتما کد و وزن محصول را مورد بررسی قرار دهید

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا