دستگاه درما اف اتوی صورت سه کاره Derma f Ultrasonic

دستگاه درما اف اتوی صورت سه کاره Derma f Ultrasonic

موجودی انبار :
کد محصول : 110741

عموما عملکرد دستگاه‌های اتوی صورت خصوصا دستگاه درما اف اتوی سه کاره پوست بدین گونه است که با تولید امواج فراصوتی با سطح بالا و نفوذ این امواج به لایه زیرین پوست باعث سرعت بخشیدن به بهبود و ترمیم پوست ، کلاژن سازی و … میشود


850,000 تومان

680,000 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها :

اتو صورت درما اف
850,000 تومان
680,000 تومان
افزودن به سبد

ویژگی‌های دستگاه درما اف اتوی صورت
چنانچه بر روی صفحه محصول نگاه کنید ، سه نوشته و حالت توجه شمارا جلب خواهد کرد. به ترتیب این ویژگیها لیفتینگ ( Lifting ) که به معنای بالا بردن و بالا کشیدن بوده ، مویسچریزینگ ( Moisturizing ) که به معنای آبرسانی و ایجاد رطوبت بوده و کلینزینگ ( Cleansing ) که به معنای تمیزکنندگی میباشد . در زیر به بررسی کارکرد هرکدام ازین حالت‌ها اشاره خواهیم کرد.حالت لیفتینگ ( Lifting ) :
در این حالت ، کار کلی دستگاه درما اف اتوی صورت و یونهای مثبت ، کوچ کردن منافذ پوست برای افزایش حالت کشسانی و حذف خطوط و چروک‌هاست. برای استفاده از این حالت بعد از روشن شدن محصول ، دکمه روشن خاموش را سه بار فشار داده تا چراغ LED مربوط به آن روشن شود. سپس تیغه را روی محل مورد نظر به صورت مالشی حرکت داده و در تمامی مراحل کار باید انگشتانتان روی قسمت فلزی پشت دستگاه درما اف اتوی صورت باشد . توجه داشته باشیدکه بهیچ وجه دستکش در دستانتان نباشید چرا که عملا عملیات یونیزه صورت انجام نخواهد گرفت. برای هر بار درمان 5 دقیقه از محصول استفاده کنید و خود محصول نیز بعد از 5 دقیقه خاموش خواهد شد
حالت آبرسانی و رطوبت دهی ( Moisturizing ) :
در این حالت کار دستگاه تغذیه و آبرسانی اعماق پوست است . بدین تریتیب که اثربخشی محصول را با استفاده از ژل یا ماسک مخصوص ، خصوصا برای افرادی که از لوازم آرایشی که حاوی ویتامین C و … هستند مشاهده خواهید کرد. بعد از روشن سازی دستگاه دو بار دکمه روشن خاموش فشار داده تا این حالت فعال شود. بعد از استفاده از ژل یا ماسک مخصوص ، تیغه را بصورت مالشی روی پوست خود حرکت دهید.

توجه داشته باشید که دستگاه درما اف اتوی صورت دو الی سه ثانیه روی نقطه‌ی مورد توقف داشته باشد. از آنجایی که در این حالت ماساژ با دست لازم است ، باید انگشت خودرا روی قسمت فلزی پشت دستگاه نگه دارید. در این حالت استفاده از دستگاه درما اف اتوی صورت التراسونیک نیز از دستکش استفاده نکنید چرا که در این صورت عملیات یونیزه شدن انجام نخواهد گرفت. برای هر بار درمان 5 دقیقه از محصول استفاده کرده و محصول بصورت خودکار خاموش خواهد شد.

دستگاه درما اف اتوی صورت
دستگاه درما اف اتوی صورت
حالت پاکسازی ( Cleansing ) :
همانطور که از اسم حالت پیداست ، عملکرد دستگاه درما اف اتوی صورت التراسونیک در این حالت پاکسازی پوست است . اما چگونه ؟ بدین ترتیب ک دستگاه با تولید امواج التراسونیک و برخورد آن با مولکول‌های آب یونیزه شده ، سپس حباب به یک لایه از پوست نفوذ کرده و آن را از سایر لایه‌ها جدا خواهد کرد.

بعد از روشن کردن دستگاه درما اف اتوی صورت التراسونیک، یکبار دکمه روشن خاموش را فشار داده تا این حالت فعال شود. سپس پوست را با آب مرطوب کنید ( میتوانید از پارچه پانسمان و یا کتان استفاده کنید ) تیغه را روی پوست خود قرار داده و آن را بصورت مالشی حرکت دهید. این کار را تا پنج دقیقه ادامه دهید تا دستگاه بصورت خودکار خاموش شود.

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا