تست یورین سرم

تست یورین سرم

موجودی انبار :
کد محصول : 99512

بسته50عددی


تومان

175,000 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها :

تست بارداری یورین سرم بسته50 عددی
تومان
175,000 تومان
افزودن به سبد

تست یورین سرم
کیت تست بارداری با سرم و ادرار
اگر چه ازمایش بارداری با ادرار بسیار آسان تر از دیگر روش هاست اما کیت های تشخیص بارداری با خون از نظر تشخیص حساسیت و کیفیت بالاتری را دارند.البته برای انجام این نوع آزمایشات نیاز به شرایط خاص یا محیط آزمایشگاهی داریم.اینکه بتوان به سادگی خونگیری کرد و آزمایش را انجام داد.در مورد بارداری چنانچه پیش تر گفتیم نمونه خون به علت اینکه هورمون جفت سریعتر وارد خون خواهد شد و سطح آن بالا می رود تشخیص زود هنگام تری نسبت به ادرار در شخص دارد.
این خود دلیل ارزشمندی است که تست بارداری سرمی را انتخاب کنیم .چون هر زمان که نیاز به این آزمایش شد در صورت داشتن نمونه خون فرد برای آزمایشات دیگر می توانیم از سرم خون وی نیز برای این آزمایش بهره ببریم و نیاز به دریافت نمونه جداگانه ادرار شخص نخواهد داشت.
بیشتر آزمایشات روتین و چکاپ پزشکی از نمونه سرم خون فرد حاصل می گردد و تعداد آزمایشاتی که از نمونه ادرار گرفته می شود به مراتب بسیار کمتر از آن می باشد.
این محصول به گونه ای طراحی شده است که برای استفاده داخل آزمایشگاه مناسب باشد و انجام مراحل آزمایش برای اشخاص داخل خانه فراهم نمی باشد دلیل آن هم بدست آمدن سرم خون فرد از نمونه مستقیم خون وی می باشد که باید حتما با سرنگ و دستگاه مخصوص سرم از مابقی اجزا داخل خون تفکیک شود.
البته از وجه ادراری بودن تست بارداری با خون و ادرار می توان استفاده کرد و با قرار دادن در ادرار نسبت به بررسی حضور hcg اقدام کرد جدا از این مطلب که به سادگی استفاده از کیت بی بی چک داروخانه ای و کیت تست کاستی بارداری نمی باشد.
نوار تست با حذف اجزای اضافه هم حجم کمتری را اشغال کرده و هم از نظر قیمت به پایین ترین حد خود رسیده است که برای آزمایشگاه های تشخیص بارداری مقرون به صرفه تر باشد.

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا