اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed سایز مدیوم

اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed سایز مدیوم

موجودی انبار :
کد محصول : 99510

اسپکولوم وسیله ای است که پزشک زنان برای کنار زدن بافت ها و حفره های بدن و انجام معاینات پزشکی واژن و تشخیص بیماریهای دهانه رحم و واژن و تخمدان ها ... و همچنین در مواردی در روند انجام عمل‌های جراحی در این نواحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.


تومان

3,200 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها : اسپکلوم

اسپکلوم یک بار مصرف
تومان
3,200 تومان
افزودن به سبد

اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed
توضیح اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed :اسپکلوم های مد ابزاری است جهت معاينه حفرات بدن و برای کنار زدن بافتها و فراهم آوردن دید اسپکلوم اژینال فلزی دقیق عضو هنگام معاینه از آن استفاد میشود . اين ایزار برای نخستین بار توسط يوناني‌ها و روس‌ها تولید شده است. يك نوع آن اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed میباشد كه جهت مشاهده ومعاینه و بررسي دهانه رحم واژن) ‌بکار مي ‌رود و در درمان این دسته بيماري‌ ها كاربرد دارد ، این ابزار در دسته وسایل اکارتوری است. نخستین بار اسپکولوم واژینال large توسط Marionsims ( در امريكا) ساخته شد. اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed باعث فاصله گرفتن ديواره‌ واژن شده و مشاهده مناسبتر واژن و دهانه رحم را برای تشخيص پزشک متخصص و درمان بيماري‌ها میسر ‌سازد. همچنین در مواردی در روند انجام عمل‌های خاص جراحی در این نواحی قابل استفاده می باشد .این وسیله اغلب جنس پلاستیکی داشته و تولید آن یکبار مصرف است در ضمن جنس فلزی آن قابلیت استفده مکرر را با فرا یند (Autoclave ) اتوکلاو یا استریل دارد.

نحوه استفاده از اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed : براي بررسی حفره واژن توسط اسپكولوم واژینال نياز به بهره گیری از نور می باشد. درنتیجه در اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed موجود با نوری غيرمستقيم تغذیه مي‌شود نمونه های جدید speculum اسپکلوم واژینال پیچی های مد Himed داری نور مستقیم است که نتیجتا باعث میشود برسی واژن و دهانه رحم دقيق‌تر و سريع‌تر انجام پذیرد و میزان تشخيص ضايعات در اين نمونه مناسب از اسپكولوم‌هاي فاقد نور مستقيم است. كيفيت نور و دامنه ديد در اين محصول جديد، مناسب تر و ساير عوامل مزاحم مانند سايه دست و سر متخصص حذف مي‌شد ، همچنين تابش نور به دهانه رحم و ديواره سقف واژن بيشتر و با كيفيت بهتر میباشد .

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا