ژل یک لیتری پلی ژل

ژل یک لیتری پلی ژل

موجودی انبار :
کد محصول : 92754

التراسونیک


تومان

25,000 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها : ژل پلی ژل

ژل یک لیتری پلی ژل
تومان
25,000 تومان
افزودن به سبد

ژل سونوگرافی 1 لیتری پلی ژل
ژل سونو گرافی 1 لیتری POLY GEL ( پلی ژل )

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) عوارضی ندارد، اما ژلی که در طول سونوگرافی استفاده می شود، می تواند سرد و چسبنده باشد و مقداری شما را کثیف کند. پس چرا در جهان از آن ها استفاده می کنند و آیا می توان بدون این ژل ها، سونوگرافی را انجام داد؟ متاسفانه این کار امکان پذیر نیست و باید از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) استفاده شود.

عبور امواج اولتراسوند از طریق هوا خیلی خوب نیست. بنابراین هر نوع مقدار هوایی که بین پروب و پوست باشد، یک مشکل ایجاد می کند. و پوست خشک مقدار زیادی هوا در خود دارد.

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) اولتراسوند یک رسانایی متوسط دارد که می تواند یک باند بین پوست و پروب ایجاد کند و بدین ترتیب امواج اولتراسوند را به طور مستقیم به بافت های زیر و به قطعاتی که نیاز به تصویربرداری دارند منتقل می کند. درواقع ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) به عنوان یک عامل اتصال دهنده عمل می کند و اصطحکاک را کاهش می دهد. هرچه میزان ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) بیشتر باشد نتیجه ی بهتری حاصل می شود و به همین دلیل اکثر رادیولوژیست ها از مقدار زیادی ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) استفاده می کنند.

علاوه بر این ژل در سونوگرافی POLY GEL ( پلی ژل ) با یک داپلر جنینی مورد استفاده قرار می گیرد که به والدین و پزشکان این امکان را می دهد که ضربان قلب نوزاد را بشنوند و از سلامت آن اطمینان حاصل کنند.

چرا ژل های سونوگرافی POLY GEL ( پلی ژل ) سرد هستند؟

پس چرا همیشه آنقدر سرد هستند؟ این موضوع بیشترین شکایتی است که از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) می شود. بسیاری از تجهیزات پزشکی از گرمکن های مخصوص استفاده می کنند تا قبل از اعمال آن دمای ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) را به دمای قابل قبولی برسانند. قبل از رفتن به آن کیلینیک می توانید درخواست خود را مطرح کنید و معمولا مشکلی با این کار نخواهند داشت.

موارد استفاده از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل )

از ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) در مواردی مانند درد، ورم و عفونت استفاده می شود و هم چنین در مورد اکثر ارگان های بدن مانند قلب و عروق خونی، از جمله آئورت و...،کبد، كيسه صفرا، طحال، پانکراس، کلیه ها، مثانه، رحم، تخمدان و نوزاد نوزاد در افراد باردار، چشم ها، تیروئید و غدد پاراتیروئید، بیضه ها، مغز در نوزادان، لگن در نوزادان و ستون فقرات در نوزادان قابل استفاده است.

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) از چه موادی تشکیل شده است؟

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) اولتراسونیک POLY GEL ( پلی ژل ) معمولا از پروپیلن گلیکول، آب و گاهی اوقات یک رنگ تشکیل شده است در واقع رنگ باعث بهتر شدن کارایی ژل می شود . معمولا POLY GEL ( پلی ژل ) شفاف و ضخیم و مقداری چسبناک هستند. به این ترتیب، هنگامی که آن را به پوست اعمال می شود، به پایین نمی ریزد و ثابت می ماند و در پایان نیز به راحتی می توان آن را پاک کرد.

ویژگی های ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل )

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) باکتریو استاتیک بوده و درنتیجه باعث کاهش خطر آلودگی بوسیله ی باکتری ها می شود

POLY GEL ( پلی ژل ) محلول در آب بوده و درنتیجه Hypoallergenic است. ویسکوزیته ی خوبی دارد و دارای خاصیت روانی خوبی است. به راحتی پخش می شود، بی خطر، بی بو ، بدون رنگ ، بدون الکل و بدون نمک است. بدون فرمالدئید و بدون لاتکس با ویسکوزیته بالا است که راندمان اتصال را افزایش می دهد. برای طیف وسیعی از فرکانس های مورد استفاده صوتی صحیح است. ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) باعث آسیب رساندن به لباس شما نمی شود و هم چنین ضد حساسیت و غیر تحریک کننده است و توسط تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات اولتراسوند پزشکی در سراسر جهان توصیه شده و استفاده می شود.

ژل سونوگرافی ( ژل التراسونیک ) POLY GEL ( پلی ژل ) سونوگرافی در چه مواردی کاربردی ندارد؟

امواج اولتراسوند توسط هوا یا گاز کارشان دچار اختلال می شود؛ بنابراین اولتراسوند و سونوگرافی یک روش تصویربرداری ایده آل برای روده که پر از هوا هستند نیست.
بیماران دارای چربی زیاد نیز باعث مختل شدن رسیدن امواج و سونوگرافی می شوند.
سونوگرافی نمی تواند وضعیت استخوان ها را تشخیص دهد.

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا