سوزن الکترولیز K3 نقره ای

سوزن الکترولیز K3 نقره ای

موجودی انبار :
کد محصول : 108022

تعداد در بسته : 50 عدد تعداد در کارتن : 20 بسته مدل : K3 برند : بالت


تومان

80,000 تومان

افزودن به سبد خرید
برچسب ها : سوزن الکترولیز

سوزن الکترولیز هر عدد
تومان
80,000 تومان
افزودن به سبد

سوزن الکترولیز K3 نقره ای
سوزن الکترولیز K3 نقره ای

سوزن الکترولیز K3 نقره ای K3-0.075 میلی متر (0.003)

سوزن الکترولیز K3 نقره ای فولادی ضد زنگ که از فولاد جراحی سوئدی ساخته شده است.

مزایا :

- سوزن الکترولیز K3 نقره ای برای مشتریانی (بیمارانی) با پوستی مقاوم و دارای مقاومت بالا

-ایجاد درج های صاف با استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای

-کاهش میزان سطح جاری در استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای

-استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای واکنش پوستی کم تری را به دنبال خواهد داشت.

نکات مهم راجع به سوزن های الکترولیز K3 نقره ای :

تمام سوزن های الکترولیز K3 نقره ای (Ballet) دارای یک نوک می باشند که به روش میکرو مانند آینه جلا داده شده اند.

چرا که تنها یک نوک سوزن الکترولیز K3 نقره ای صاف و کاملا یک شکل جلا داده شده، اجازه ورود آسان و بدون دردسر به فولیکول را می دهد، این خاصیت کنترل و تمرکزی را که نیاز دارید، سوزن الکترولیز K3 نقره ای به شما می دهد.

با استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای مشتریان (بیماران) شما، در طول و حتی بعد از درمان، تفاوت را احساس خواهند کرد و از شما قدردانی خواهند کرد.

سوزن الکترولیز K3 نقره ای (Ballet) را مستقیما با دیگر سوزن ها مقایسه کنید و از مشتریان (بیماران) خود، نظرشان را جویا شوید؛ مطمئنا از آن چیزی که می شنوید خوشحال خواهید شد.

سایز سوزن الکترولیز K3 نقره ای

متخصصین موافق هستند که انتخاب یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای که مطابق قطر مو باشد و یا از قطر آن بیشتر باشد، منجر به بهترین درمان حاصل از الکترولیز خواهد بود .دانستن این که کدام سوزن الکترولیز K3 نقره ای به کار می رود چیزی است که تنها از طریق تجربه حاصل می شود و پزشک طی بررسی های آزمایشات و گزارشات بیمار به آن پی می برد.

اثرات قطر سوزن الکترولیز K3 نقره ای بر جریان Galvanic

ماشین های مدرن امروزی ماشین های جریان ثابت هستند. به این معنی که آن ها مقدار دقیقی از جریان را در یک محیط خاص بدون در نظر گرفتن تفاوت ها در پوست به دست می آورند. قطر سوزن الکترولیز K3 نقره ای بر مقدار قلیایی تولید شده تاثیر نمی گذارد.

زمانی که از یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای نازک استفاده می کنید، آب قلیا در ابتدا در یک ناحیه متمرکز تولید می شود، بنابراین درد بیشتر خواهد بود، با این حال، زمانی که از یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای با قطر ضخیم تر استفاده می کنید، چون سوزن الکترولیز K3 نقره ای سطح بیشتری دارد، جریان DC در یک منطقه بزرگ تر توزیع خواهد شد، و این بدان معناست که درمان باید در استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای کم تر دردناک باشد.علاوه بر این، نظریه ترکیبی نشان می دهد که مقدار کل قلیایی ( واحد های قلیایی ) تولید شده در فولیکول، قدرت مخرب رفتار را تعیین می کند . بنابراین مقدار یکسان قلیایی را می توان در یک ناحیه بزرگ تر تولید کرد و می توان از حداکثر تخریب یا کم ترین درد برای بیمار طی استفاده از سوزن الکترولیز K3 نقره ای اطمینان داد.

انعطاف پذیری سوزن الکترولیز K3 نقره ای

سوزن الکترولیز K3 نقره ای انعطاف پذیر از فولاد ضد زنگ سخت ساخته شده است. از طرف دیگر سوزن الکترولیز K3 نقره ای دارای فولیکول بافتی نرم و قابل انعطاف است.اثرات قطر سوزن الکترولیز K3 نقره ای در جریان موج کوتاه

یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای نازک، گرم تر است، و یک الگوی گرمایش بزرگ تر و داغ تر از یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای با قطر بزرگ در همان تنظیمات ایجاد می کند. برای تولید همان مقدار گرما و از بین بردن بافت فولیکول با یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای ضخیم تر، الکترولوژیست باید از تنظیمات بالاتری استفاده کند.

با همان مقدار گرما تولید شده، اما در یک منطقه بزرگتر، به دلیل پوشش گسترده در مقیاس بزرگتر موجب درد و ناراحتی کم تر خواهد بود.

*** برای از بین بردن یک غده بزرگ نیاز به افزایش مقدار آب قلیا و یا حرارت یا هر دو آن ها می باشد. استفاده از یک سوزن الکترولیز K3 نقره ای با قطر بزرگ تر به شما این امکان را می دهد که تعداد بیشتری از جریان را با درد کم تر به مشتری وارد کنید. ***

*** این به معنای درمان های موثر تر و راحت تر برای مشتریان تان است ***

`

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

ارسال سريع کالا

ارسال در کمتریت زمان به تمام نقاط کشور

تخفيف ويژه

مشترياني که خريد بالايي داشته باشند از تخفيفات ما برخوردار خواهند شد...

کيفيت محصولات

ارائه با کیفیت ترین محصولات پزشکی وزیبایی با ضمانت اصالت کالا